E-Wiza do Kenii – planowanie wakacji

Elektroniczna wiza do Kenii, inaczej metoda na podróż bez zbędnych formalności.

Urlopy w Kenii są ostatnimi czasy coraz bardziej modne. Ów afrykański kierunek nęci przyjeżdżających piękną pogodą i sezonem, który trwa praktycznie rzecz biorąc przez cały rok, z malowniczymi plażami i możliwością współżycia z dziką przyrodą. W zgodzie z wiążącymi regułami, pożądana jest wiza elektroniczna, jaką muszą zakupić zarówno wyjeżdżający, oraz osoby podróżujące w interesach. Z wizowego obowiązku zwolnione są tylko osoby poniżej pułapu 16-go roku życia, które podróżują do Kenii pod opieką krewnych.

By zdobyć wizę, nie trzeba dopełniać żadnych spraw formalnych!

W naszych czasach by otrzymać wizę, nigdy nie trzeba wystawać w kolejkach bądź biegać po urzędach. Wszelkie formalności jest możliwe by uporządkować w mieszkaniu, paroma kliknięciami myszką. Jest to bardzo praktyczne dla zarobionych osób, które planują wyjazd natomiast nie posiadają zapasów czasowych na rozbudowaną biurokrację. Wiza jest możliwa do osiągnięcia na lotnisku, tymczasem co jeżeli zapomnimy ze sobą żądanego pozwolenia i nie będzie nam ona wydana?

Wniosek wizowy do Kenii jest możliwe dostarczyć niezwykle prosto poprzez sieć. Aby mieć pewność prawidłowego wnioskowania o zaświadczenie, pożądane byłoby korzystać z filii pośrednictwa wizowego, która zajmie się wyrobieniem wizy w łatwy oraz szybki sposób. Za sprawą pośrednictwa można wyrobić jakikolwiek rodzaj wizy, zależnie od oczekiwanej długości pobytu na terenie Kenii.

Jakim sposobem jest możliwość wnioskować o elektroniczną wizę?

Wniosek powiązany z wizą do Kenii wykonuje się drogą internetową. Do formularza w którym powinno się naznaczyć wariant wizy o którą wnioskujemy, należy dołożyć skan paszportu – winien być on ważny przez minimum 180 dni od powrotnej daty z Kenii. Konieczny jest dodatkowo kolorowy skan zdjęcia w wymiarze paszportowym, lotnicza rezerwacja ewentualnie hotelowa. Wykonanie wizy pod żadnym pozorem nie sprzęga się z dużymi opłatami – pod uwagę brana jest cena pośrednika i dodatkowo zapłata konsularna, zależna od typu wizy. Dzięki drodze elektronicznej całkowicie unikamy jednakże załatwiania spraw formalnych, a samo dostarczenie wniosku trwa nie więcej aniżeli kilkanaście minut. Typowy okres sporządzania elektronicznej wizy to zaledwie 2 dni robocze.

Czytaj również:

apply for kenya visa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *