Kanada eTA – kanadyjska wiza online

Wiza zaplecza PL. Canada visa online – co należy wiedzieć?


Wycieczka do Kanady może okazać się wspaniałą przygodą, ale pamiętać należy o, iż podróżując samolotem trzeba odpowiednio się do niej przygotować. W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek Canada visa online.

Po co wymagana jest tak faktycznie eTA Canada?


Elektroniczna visa canada stworzona została głównie po to, żeby osoby udające się do Kanady posiadały 100% pewności, że przy przekraczaniu granicy nie będą mieć żadnych znaczniejszych przeszkód. Pamiętać trzeba za każdym razem o tym, że eTA Canada w żadnym wypadku nie daje gwarancji, że zostaniemy wpuszczeni do Kanady. Każdy podróżny powinien przygotować się na rozmowę z pracownikiem emigracyjnym.

W jaki sposób można uzyskać eTA Canada?

Komfortowym wyjściem jest oczywiście skompletowanie wniosku online. Mogą tego dokonać wszyscy którzy, mają dostęp do internetu i mogą wykonać płatności przez Internet. Canada visa online łączy się z opłatą aplikacyjną.

Jakie pytania znajdują się we wniosku?

Jeżeli chodzi o same pytania to dotyczą one zasadniczych informacji osobowych: imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, płeć, obywatelstwo, seria paszportu oraz jego ważność itp. We wniosku trzeba wyznaczyć także z jaką sumą pieniężną zamierza się wjechać do Kanady. W sieci można znaleźć internetowe poradniki, dzięki któremu każdy będzie zdolny uzupełnić wniosek, nawet bez znajomości języka angielskiego. Uzupełnienie wniosku musi zająć mniej więcej 15-20 minut.

Jak długo oczekuje się na odpowiedź?


Przy wypełnianiu wniosku należy podać bez wątpliwości swój adres e-mail, na który po kilkunastu minutach przyjdzie informacja o pozytywnym zaakceptowaniu eTA.

W poniektórych sytuacjach konieczne jest jednak dodatkowe sprawdzenie, wówczas na maila zostanie przesłana informacja, iż dany wniosek potrzebuje dodatkowej weryfikacji, w związku z tym na odzew należy poczekać 1-3 dni. Pożądane byłoby dodać także i o tym, iż eTA jest automatycznie łączona z paszportem, toteż nie trzeba go wcześniej drukować.

Zobacz także:
eta kanada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *