Wiza do Kanady online – eTA kanadyjska

Elektroniczna Autoryzacja Podróży – co to jest eTA

Wyjazdy zagraniczne nigdy nie były tak proste w zorganizowaniu jak współcześnie. Wystarczy paszport i cząstka chęci, by zobaczyć wiele krajów na wielu kontynentach. Jeśli chodzi o niektóre państwa – formalności należy dopełnić jeszcze przed odlotem. Na przykład wyjazd do Kanady potrzebuje autoryzacji wycieczki. Władze poniektórych państw umożliwiają zakupić wizę dopiero na lotnisku.

E-wiza do Kanady

Będąc obywatelem Polski, nie musimy posiadać wizy, aby wjechać do Kanady. Należy niemniej jednak pozyskać eTA do Kanady – nie jest to tradycyjna wiza, lecz elektroniczna autoryzacja Twojej wycieczki. Chodzi o to, iż należy zarejestrować się na wyznaczonej witrynie internetowej oraz złożyć wniosek na wjazd na terytorium państwa. Po otrzymaniu eTA bez komplikacji można przebywać w Kanadzie przez określony termin. Kanada e-wiza to system niezwykle prosty, który nikomu nie przyniesie kłopotów. Elektroniczny morał próbuje dopiero co kilka baksów. Pewnie niemało ludzi myśli, że o wiele łatwiej byłoby kupić wizę na lotnisku. Warto jednak docenić, że dzięki automatyzacji systemu rejestracja pobytu kosztuje faktycznie niedużo, natomiast cały proces trwa jedynie kilka minut.

Co jest niezbędne?

Żeby wszystko poszło zgodnie z planem, kandydat potrzebuje trzech rzeczy: paszportu, adresu e-mail i dodatkowo możliwości dokonania zapłaty drogą elektroniczną.

Źródło: Kanada visum eta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *