Wiza do Kanady – wniosek o ETA

Wiza do Stanów Zjednoczonych vs. rejestracja pobytu w Kanadzie

Ameryka Północna to dla wielu obywateli Europy nadzwyczaj fascynujące miejsce. Z uwagi na dzielącą ten kontynent odległość od Europy, do tej pory nieliczni mogli pozwolić sobie na taką podróż. Dziś aczkolwiek ceny biletów samolotowych są coraz niższe, wobec tego podróżowanie staje się coraz bardziej przystępne. Przed wycieczką trzeba jednak uregulować formalności administracyjne.

Wiza do USA

Jeśli obywatel Polski planuje podróż do Stanów Zjednoczonych, musi w pierwszej kolejności zorganizować wizę. Kwestie wizowe są dość kontrowersyjne i od dawna powodują wśród ludzi sporo emocji, nie za każdym razem miłych. Są zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy wiz. Wiele osób wskazuje, iż gdyby Polacy zachowywali się odpowiedzialnie i zawsze opuszczali USA przed upływem ważności swojego pozwolenia na pobyt w tym samym miejscu, wizy mogłyby zostać zniesione. Z powodu braku zaufania do Polaków, jednak wizy do USA są konieczne i na tę chwilę nie zanosi się na zmianę tego prawa. Jeżeli komuś przeszkadza proces ubiegania się o wizę i ktoś obawia się rozmowy z konsulem, to rozwiązaniem może być podróż do innego kraju Ameryki Północnej. Chodzi naturalnie o Kanadę!

eTA do Kanady

Zachwycająca Kanada, tak ładna i różnorodna pod rozmaitymi względami, zaprasza i kusi podróżników przepięknymi widokami, dziką przyrodą i podmuchem nowoczesności. E-wiza do Kanady to coś innego niż standardowa wiza, o jaką trzeba się ubiegać. Kanada e-wiza to po prostu elektroniczna rejestracja swojego pobytu w Kanadzie, całość odbywa się na przeznaczonej do tego witrynie online. Proces jest nader łatwy i intuicyjny. eTA kanadyjska nie potrzebuje skomplikowanych przygotowań. Należy przygotować sobie paszport, maila oraz możliwość zapłacenia za eTA. Zazwyczaj aplikacja jest rozpatrywana w przeciągu paru minut. W pojedynczych sytuacjach należy poczekać nieco dłużej czy też nawet wysłać uzupełniające dokumenty. Są to wprawdzie sytuacje bardzo rzadkie. Po takiej porcji wiedzy należy po prostu zacząć planowanie wycieczki.

Więcej informacji:
eta für kanada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *